Cieszymy się, że tutaj jesteś!

Eduprint jest miejscem, gdzie edukacja łączy się pasją i kreatywnością. Tworzymy i udostępniamy cyfrowe materiały dydaktyczne, które są dopasowane do Twoich oczekiwań.

Nasza misja?  Ułatwianie Ci życia i dostarczenie Ci narzędzi, które rozbudzą kreatywność i ciekawość Twoich uczniów.

Naszym flagowym produktem są atrakcyjne wizualnie i merytorycznie wklejki zeszytowe. Stworzone z myślą o nauczycielach wczesnoszkolnych, są idealnym narzędziem do zastosowania na lekcjach w klasach 1-3 oraz podczas zajęć dodatkowych.

Zastanawiałaś się kiedyś, ile czasu poświęcasz na przygotowanie materiałów do zajęć? 

Zdajemy sobie sprawę, jak cenny jest Twój czas. Dlatego z naszymi materiałami dostajesz gotowy, precyzyjnie skrojony produkt, który pozwala Ci skupić się na tym, co najważniejsze – nauczaniu i inspiracji Twoich uczniów. Dzięki Eduprint, przygotowanie do lekcji nigdy nie było łatwiejsze!”

W naszym DNA wpisana jest K R E A T Y W N O Ś Ć

 

K jak Kreatywność – W świecie, gdzie edukacja jest coraz bardziej dynamiczna, nasza kreatywność pozwala na tworzenie innowacyjnych, atrakcyjnych materiałów dydaktycznych.

R jak Realizacja – realizujemy marzenia nauczycieli o łatwym dostępie do gotowych, profesjonalnych materiałów, które sprawiają, że każda lekcja jest unikalna.

E jak Ekspertyza – nasze wieloletnie doświadczenie w edukacji wczesnoszkolnej sprawia, że doskonale rozumiemy potrzeby nauczycieli i uczniów. Wykorzystujemy tę wiedzę do tworzenia naszych materiałów.

A jak Adaptacyjność – nasze materiały są tak zaprojektowane, że można je dostosować do indywidualnych potrzeb każdej klasy. Z Eduprint zawsze masz pełną kontrolę.

T jak Technologia – korzystając z najnowszych narzędzi cyfrowych, tworzymy materiały, które są nie tylko efektywne, ale też łatwe w użyciu.

Y jak You (Ty) – w centrum naszej pracy jesteś Ty, nauczyciel. Dążymy do tego, aby ułatwić Ci pracę, oszczędzić czas i pomóc w budowaniu angażujących, inspirujących lekcji.

W jak Wsparcie – zawsze jesteśmy tu, by pomóc. Nasze zasoby, porady i wsparcie są zawsze do Twojej dyspozycji, aby ułatwić Ci proces nauczania.

N jak Nowoczesność – stawiamy na nowoczesne metody nauczania, łącząc je z tradycyjnymi zasadami edukacji. Nasze materiały odzwierciedlają ten balans.

O jak Odkrywanie – wierzymy, że nauka powinna być przygodą. Dlatego nasze materiały zachęcają do odkrywania, badania i kwestionowania.

Ś jak Światło – chcemy rozjaśniać drogę do edukacji, tworząc materiały, które pomagają uczniom zrozumieć i przyswoić nowe informacje.

Ć jak Ćwiczenie – wierzymy w naukę poprzez praktykę. Dlatego nasze materiały są pełne angażujących ćwiczeń, które pomagają utrwalić wiedzę.