O wklejkach słów kilka...

Z wklejkami zeszytowymi Eduprint, twoja praca podczas zajęć jest nie tylko efektywna, ale staje się  znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza. Z naszymi wklejkami nie tracisz czasu na czasochłonne tworzenie własnych materiałów. Dzięki nim jesteś zawsze świetnie przygotowana do zajęć. Dzięki wklejkom Eduprint zeszyty uczniów stają się wizualnym dowodem na Twoje profesjonalne przygotowanie i zaangażowanie w proces nauczania.
Chociaż zostały one przygotowane pod dwa pakiety wydawnicze (WSiP – Nowi Tropiciele oraz Mac – Ale to ciekawe), to materiały te z powodzeniem są wykorzystywane przez nauczycieli pracujących z różnymi innymi pakietami. Wklejki do klasy 1 zawierają dodatek w postaci słów podstawowych z innych podręczników. Każda część posiada spis treści, abyś szybko i sprawnie mogła dopasować wklejki, które będziesz potrzebowała wykorzystać.

Które wklejki wybrać jeśli pracujesz z innym pakietem wydawniczym, niż wymienione obok pakiety z WSiP i Mac?
Niezależnie od Twojego wyboru, zapewniamy, że będziesz zadowolona.
Każda wersja naszych wklejek jest uniwersalna i łatwo dostosuje się do Twojego pakietu. Wklejki „Nowi Tropiciele” były tworzone i doskonalone w ostatnich latach, natomiast wklejki do pakietu „Ale to ciekawe” są naszą najświeższą ofertą na rok 2023.
Decydując się na zakup obu rodzajów wklejek będziesz posiadać szeroki wachlarz materiałów, co da Ci jeszcze większą swobodę wyboru i elastyczność. Jeżeli jednak preferujesz ograniczyć zakup do jednego rodzaju, naszą rekomendacją są najnowsze wklejki do pakietu „Ale to ciekawe”W każdym przypadku, zyskasz więcej czasu, efektywniejszą pracę i zadowolenie z prowadzonych zajęć.

Nowi tropiciele - klasa 1

ale to ciekawe - klasa 1